Starší přípravka
Nominace
Turnaj 2004 - 06.03.2016 (Milovice - UMT)
Nominace-Milovice-06032016.pdf
Turnaj 2005 - 21.02.2016 (Hamr Braník - UMT)
SKHM-Nominace-Hamr-Braník-21022016.pdf
Turnaj 2005 - 14.02.2016 (Zbuzany - UMT)
SKHM-Nominace-Zbuzany-14022016.pdf
Turnaj 2005 - 07.02.2016 (Ovčnín - UMT)
SKHM-Nominace-Ovčín-07022016.pdf
Turnaj 2005 - 24.01.2016 (Ovčnín - UMT)
SKHM-Nominace-Ovčín-24012016.pdf
Turnaj 2005 - 16.01.2016 (Zbuzany - UMT)
SKHM-Nominace-Zbuzany-16012016.pdf
Turnaj 2005 - 10.01.2016 (Hamr Braník - UMT)
SKHM-Nominace-Hamr-10012016.pdf
Turnaj 2005 - 13.12.2015 (Milovice - UMT)
SKHM-Nominace-Milovice13122015.pdf
Turnaj 2005 - 6.12.2015 (Zbuzany - UMT)
Turnaj 2005 - 28.-29.11.2015 (Háje - UMT)
Turnaj 2005 - 14/11/2015 (Milovice - hala-UMT)
Turnaj 2005 - 28/10/2015 (Kochánky u Benátek nad Jizerou - Tráva)
Javorka CUP - 20/06/2015 (Lázně Bělohrad - Tráva)
Elite 2004 - Motorlet - 11/06/2015 (Motorlet - UMT)
Elite 2004 - Sparta - 12/06/2015 (Háje - UMT)
Pražská liga - Háje - 14/06/2015 (SKHM - UMT)
Přátelák - Štěchovice - 14/06/2015 (Štěchovice - Tráva)
Elite 2005 - Motorlet - 05/06/2015 (ZŠ Klausova - UMT)
Pražská liga - Praga - 06/06/2015 (Praga - Tráva)
Elite 2005 - Sparta - 08/06/2015 (Háje - UMT)
Elite 2004 - Tempo - 30/05/2015 (Háje - UMT)
Elite 2005 - Tempo - 30/05/2015 (Háje - UMT)
Pražská liga - 1999 Praha - 31/05/2015 (SKHM - UMT)
Elite 2005 - Meteor Praha - 24/05/2015 (Meteor - UMT)
Elite 2004 - Meteor Praha - 24/05/2015 (Meteor - UMT)
Pražská liga - D. Počernice - 24/05/2015 (D. Počernice - Tráva)
SKHM-Nominace-19.kolo.pdf (197555)
Pražská liga - Ďáblice - 17/05/2015 (SKHM - UMT)
Elite 2005 - Slavia Praha - 16/05/2015 (Háje - UMT)
Elite 2004 - Slavia Praha - 16/05/2015 (Háje - UMT)
Elite 2004 - Viktorka Žižkov - 08/05/2015 (Kbely - Tráva nebo UMT)
Pražská liga - Junior Praha - 07/05/2015 (V Úžlabině - UMT)
Elite 2005 - Viktorka Žižkov - 06/05/2015 (Vítkov - Tráva)
Elite 2005 - Admira - 03/05/2015 (Admira - TRÁVA)
Elite 2004 - Admira - 03/05/2015 (Admira - TRÁVA)
Pražská liga - Klánovice - 01/05/2015 (FK Klánovice - TRÁVA)
Pražská liga - Troja - 26/04/2015 (SK Horní Měcholupy - UMT)
Elite 2005 - ČAFC - 25/04/2015 (Háje - UMT)
Elite 2004 - ČAFC - 25/04/2015 (Háje - UMT)
Pražská liga - Běchovice - 19/04/2015 (Běchovice - TRÁVA)
Elite 2004 - Braník - 18/04/2015 (Braník-UMT)
Elite 2005 - Braník - 18/04/2015 (Braník-UMT)
Pražská liga - Lochkov - 12/04/2015 (SK Horní Měcholupy - UMT)
Elite 2005 - Bohemians - 10/04/2015 (Háje-umělá tráva)
Elite 2004 - Bohemians - 02/04/2015 (Háje-umělá tráva)
Nominace-02042015.pdf (194168)
Pražská liga - Ruzyně - 29/03/2015
Nominace-29032015.pdf (193,6 kB)
Elite 2005 - Dukla Praha - 29/03/2015
Nominace-29032015.pdf (193,6 kB)
Turnaj - Milovice 2004 (hala-umělá tráva)
SKHM-Nominace-Milovice2004a.pdf (198166)
Turnaj - Háje 2005 (hala-palubovka)
SKHM-Nominace-Háje2005_14022015.pdf (198505)
Turnaj - Ovčín 2005 (nafukovačka-umělá tráva)
SKHM-Nominace-Ovčín080215.pdf (197482)
Turnaj - Milovice 2004 (hala-umělá tráva)
SKHM-Nominace-Milovice2005.pdf (198330)
Turnaj - Milovice 2004 (hala-umělá tráva)
SKHM-Nominace-Milovice2004.pdf (198248)
Turnaj - Jesenice 2004 (hala-palubovka)
SKHM-Nominace-Jesenice180115.pdf (198923)
Turnaj - Ovčín 2005 (nafukovačka-umělá tráva)
SKHM-Nominace-Ovčín110115.pdf (197643)
Turnaj - Háje 2004 (hala-palubovka)
SKHM-Nominace-Háje2004.pdf (197839)
Turnaj - Háje 2005 (hala-palubovka)
SKHM-Nominace-Háje2005.pdf (196679)
Turnaj - Stochov (hala-palubovka)
SKHM-Nominace-Stochov.pdf (195661)
Turnaj - Rokycany (hala-palubovka)
SKHM-Nominace-Rokycany.pdf (196265)
11. kolo
SKHM-Nominace-11.kolo.pdf (200247)
10. kolo
SKHM-Nominace-10.kolo.pdf (199990)
9. kolo
SKHM-Nominace-9.kolo.pdf (199969)
8. kolo
SKHM-Nominace-8.kolo.pdf (199663)