Starší přípravka

Spartak Hrdlořezy - SK Horní Měcholupy ( 2 : 21 )

10.04.2014 16:30

Tak nám opět začala sezona mistráků !!!

V prvním předehrávaném zápase jsme si zajeli do Hrdlořez. Byli jsme v kompletní sestavě a čekalo nás nádherně upravené travnaté hřiště.

Na začátku zápasu jsme se opět nemohli rozhýbat, tradičně místo finální přihrávky jsme volili střelu a tak dvě tyčky a jedno břevno nám naznačily, že nejspíše brzy dostaneme gól. A taky tomu tak bylo, prohrávali jsme opět po vlastní chybě. Naštěstí jsme se oklepali a po zvýšení důrazu naše skóre otevřel Mára. Po prvním gólu Horvyho jsme už vedli 2:1 a šli jsme na první přestávku. Druhá část už byla snadná a soupeři jsme tak nastříleli 8 branek. Musím pochválit Ádu, který dnes předvedl pár hezkých akcí, které také korunoval gólem. Při tomto náskoku a vývoji zápasu jsme si mohli dovolit pustit Toma z brány, kam se chtělo Horvymu. Ten nám pak předvedl, jak si trenéři představují vyjetí brankaře s míčem a následné rozehrání. V poslední čtvrtině jsme ještě přidali 7 branek.

Zápasy tohoto typu moc rád nemám, protože každý má pocit, že musí vystřelit a dát gól, když ho dali už ostatní. Z mého pohledu jsme mohli skórovat mnohem častěji, kdybychom se jenom trochu kolem sebe rozhlédli. Jsme přece tým a tak nezáleží na tom, kdo toho góla dá, ale že jsme jako parta těžko k poražení!

K prvnímu vyhranému "mistráku" kluci gratulujeme a doufáme, že podobně přejedeme i další soupeře!