Starší přípravka

SK Horní Měcholupy - AFK Slavoj Podolí (7 : 4)

06.04.2013 10:00

První zápasa jarní části jsme zvládli na jedničku!!! Od začátku zápasu bylo vidět, že kluci hrozně moc chtějí vyhrát. I kdyz jsme zpočátku tahali za "kratší konec lana", který jsme si "umotali" tak trochu sami nedůsledností v obraně, kluci to nevzdali a po několika střelách mimo branku se nakonec trefil Štěpa, který tím zahájil svůj hatrik. Ve druhé čtvrtině (od letošní sezony se soutěžní zápasy totiž hrají na 4x12 min) jsme hru vyrovnali a zejména díky skvěle hrající obraně ve složení Vojta s Matyášem a Petr s Ondrou jsme neinkasovali. V další části se nám podařilo srovnat ale drobnou a vůbec jedinou chybou jinak dobře chytajícího brankáře Tomáše jsme zase prohrávali o gól. Po třetí čtvrtině nám chtěl jít soupeř podávat ruce na znamení ukončení zápasu, ale po naší připomínce a předložení nových pravidel jsme šli na poslední čtvrtinu. Tam jsme již soupeři nedali šanci a po dokončeném hatriku Štěpy (Adam Š.) a Horvyho (Adam H.) a gólu Marka Š jsme nakonec vyhráli 7:4. Příště bude mít trochu víc štěstí Adam P. a také se přidá mezi střelce. Kluci, za vaši bojovnost a předvedenou hru vám moc děkujeme! Také děkujeme rodičům za skvělou podporu a kulisu! Přijďte i příště! A hurá na Libuš!!!

trenéři Dominik a Milan

PS: Za vytvořené přezdívky se rodičům omlouváme, ale když jsou v teamu tři Adamové a většinou všichni v útoku, tak to jinak nejde :)

datum: 6.4.2013
výsledek: 7 : 4
čtvrtiny: 1:2, 0:0, 1:1, 5:1
góly: 3x - Adam Štěpnička