Starší přípravka

(Pražská liga-SP) Sokol Lochkov - SKHM 0:4

14.09.2014 14:00

Dnešní zápas Pražské ligy - starší přípravky jsme odehráli na pěkném hřišti v Lochkově s místními bojovníky. Trochu mrholilo, tak tráva byla lehce kluzká.

Domácí nám od začátku naznačili, že nám nic jen tak nedarují. Bojovali, nevypouštěli souboje, kvalitně bránili, což nám dělalo probléby téměř celý zápas. Dlouho, možná ještě vůbec, jsme nezažili, že bychom dvě ze čtyř čtvrtin remizovali 0:0. Opět jsme tahali míč trochu déle, než bylo potřeba, neroztahovali jsme hru do krajů, tlačili jsme to přes chuml prostředkem, prostě chyběla nám rychlost a nápad. Nedařilo se pětce vedené Michalem, Maty ani Tomáš neskórovali. Bránu odemkla až Štěpova pětka, z takové nic moc akce se Horvy trefil po zemi k tyči a vedli jsme. V zápětí si soupeř po zmatcích dal druhý gól a ještě v té čtvrtině se opět trefil Horvy. Tento výsledek v polovině utkání nás měl uklidnit a měli jsme začít hrát svou hru, ale to se nepodařilo. Opět jsme se neprosadili i když se dnes Tomášovi v bráně dařilo, zejména rozehrávka, kdy posouval útočníky do brejků. Čtrvtý gól vstřelil až Mára po konečně pěkné fotbalové akci po straně, kdy si křikl o zpětnou přihrávku od Horvyho a prostřelil brankaře.

Dnešní ospalý výkon jsme tak dotáhli do vítězného konce a aspoň s výsledkem můžeme být spokojení. Z mého pohledu byl dnes nejplatnějším hráčem Mára, který nechyboval, bojoval a doplňoval útok. My, trenéři, se už těšíme na další zápas, kam snad už přijedeme probuzení s chutí bojovat aspoň tak jako na tréninku.