Starší přípravka

(Elite 2005) Viktorka Žižkov - SKHM 6:7

06.05.2015 17:30

Sérii přeložených zápasů z důvodu užití si prodlouženého víkendu bez fotbalu jsme zahájili Elitkou na Vítkově proti Žižkovu. Nemoci vyřadili některé naše hráče, proto jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání. A dnes měl svůj střelecký den Horvy!!! Celý tým makal na to, aby to pak Horvy zavěsil. Nejpilnější nahravači Maty a Štěpa. Dnes skvěle z brány rozehrával Tomáš a dokonce to byl snad jeho první zápas, kdy neudělal při rozehrávce ani jednu chybu a nenahrál soupeři do šance. Paráda! Navíc přidal několik slušných zákroků a tak pomohl týmu k těsnému vítězství. Naopak se zápas moc nepovedl tradičně skvěle hrajícímu Ondrovi, který svým nedůrazem pomohl soupeři k dosažení branek.

Ze začátku jsme se soupeře lekli a nehráli sjme svoji hru. Možná to bylo terénem nebo jen respektem, ale tak nějak divně jsme to plácali. Horvy sice otevřel skóre jako první a následně po vyrovnání zvyšoval, ale přesto to nebyla moc pěkná podívaná. Zejména druhá část, kterou jsme i díky Tomovi prohráli "jen" 2:0. Ve třetí čtvrtině začalo opět fungovat naše útočné trio Maty, Štěpa, Horvy, a zejména Maty svou houževnatostí vytvořil mnoho příležitostí ke skórování. Ač stojíme o přítomnost našich rodičů a dědečků na zápasech, hlasité projevy a dirigování hry, kluky opět tak vyjančilo, že zahodili několik příležitostí jen proto, že na ně někdo zařval a oni nevěděli, co v tu chvíli udělat. Tímto prosíme dědečky, fanděte, povzbuďte děti, ale neřvěte na ně, co mají dělat, oni už to vědí a taky se to musí naučit vyhodnocovat sami. Děkujeme.

Čtvrtou čtvrtinu jsme svou bojovností strhli vítězství na svou stranu. Zejména pak Maty, který neohroženě vběhl brankaři soupeře do rány a svým "solarem", jenž ho knokautoval, nakonec skóroval. Finální gól pak vstřelil opět Horvy a mohli jsme slavit vítězství. Byl to krásně vybojovaný zápas, který je potřeba oslavit. Jste fakt dobří, hoši naši!!!