Starší přípravka

(Elite 2005) SKHM - Bohemians 11 : 8

10.04.2015 16:00

Za krásného pátečního počasí si rodičové zkrátili pracovní týden a vyrazili s dětmi na fotbal. No rodičů poskromnu, spíše prarodiče, protože přece jenom práce je práce...

Pro soutěž Elite v domácím prostředí jsme se v dobré náladě vrhli do souboje s Bohemkou. První dvě čtvrtiny jsme odehráli proti klukům r.2005 a druhé dvě proti 2006kám. A v podstatě to byly dva odlišné zápasy. V první části se nám vedlo lépe, měli jsme také více sil. Sice jsme jako první inkasovali, ale následně skvěle hrající Maty vyrovnal. Opět jsme inkasovali, ale do konce první čtvrtiny jsme ještě stihli vyrovnat, když penaltu po faulu na Štěpu proměnil Horvy. Ve druhé čtvrtině jsme jednoznačně na hřišti dominovali. Gólově se urval Maty, který se parádně po důrazné hře trefil 3x, opět skvěle hrál Štěpa, který je schopný vše oběhat jak v útoku tak i v obraně, a navíc ještě krásně rozdá balón kamarádům. Výborně jsme bránili, zastupovali jsme se, vraceli jsme se. I gólman Tom měl tři moc pěkné zákroky a držel kladné skóre. Kdybychom si nedávali vlastní góly, což se pár našim obráncům a brankaři podařilo, tak jsme snad hráli s nulou. Na této části hry, myslím tím na klidné, jisté a taky rychlé rozehrávce od brány, musíme ještě hodně popracovat. O půli jsme vedli 8:4.

Ve druhé části se na nás vrhli mladší kluci, se které jsme na posledním turnaji ve Zbuzanech porazili v poslední minutě. A to nám oplatili. Ve třetí části pořád ještě úřadoval Maty a trefil se 2x. Bylo už daleko složitější se do akce dostat, protože bohemáci byli důraznější. Přesto jsme třeti čtvrtinu vyhráli 2:1. Ve čtvrté části hry už nám tak nějak chyběla energie, k tomu jsme si dali dva vlastňáky. A aby to nebylo málo, tak z poslední standardky, kterou jsme podcenili a tak nějak nebránili, jsme dostali poslední gól. Čili v minisouboji s 2006kama jsme prohráli 3:4.

Celkově ale zápas musíme hodnotit pozitivně, kluci byli bojovní, v obraně parádně fungoval Ondra, super se dařilo i Márovi. Pro příště poladíme hru s balonem ve vlastním vápně a bude to parádní podívaná! Bohužel se klukům z Hájů nedařilo jako nám a tak jsem v celkovém součtu tento zápas prohráli. To ale nemění nic na tom, že my jsme odvedli výborný kus práce a zasloužíme si pochvalu!